Hediye İnternet ve Dakika Kampanyası !

Katılım Koşulları

Global Marketim sitesinden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes günlük 100MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB yada 2 GB internet paketi veya 50DK, 100DK, 200DK, 500DK, 1000DK kazanacaktır.

Her katılımcı haftada bir kere hediye kazanabilecek ve kazandığı hediyeyi, katılımdan itibaren 24 (yirmi dört) saat içinde kullanabilecektir. Kodun girilmesi ile hediyeye hak kazanıldıktan sonra, site üzerinden kazandığınızın bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Ayrıca, operatörler hatlarında problem olmayan (operatöre ödeme borcu olanlar gibi) kişilere yükleme yapacaktır ve hatlarına operatörlerince internet paketi yüklendikten sonra ücretsiz kısa mesaj bildirimi yapılacaktır.

Katılım Koşulları

  • Hediyeler sitedeki ürün miktarıyla  sınırlıdır.
  • Promosyona katılan kullanıcıların haftalık internet kazanım hakkı bir (1) ödül ile sınırlıdır.
  • Promosyona katılan kullanıcıların haftalık dakika kazanım hakkı bir (1) ödül ile sınırlıdır.
  • Haftalık kazanılan 100 MB, 250 MB, 500MB, 1GB veya 2 GB  veri paketi yüklemesi, katılımcılara  gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan veriler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirecektir. 
  • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta veri paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz veri paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Kullanıcıların operatörleri ile anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü, promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır. Promosyon kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketi geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan günlük veri paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Katılımcılar bu promosyonu ve hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.
  • Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde GLOBAL HABERLEŞME A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların eksik ve / veya hatalı katılım yapılması durumunda  GLOBAL HABERLEŞME A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz. 
  • Kampanya aracılığıyla kazanılan haklar devredilemez. Kampanya şartlarının ve uygulamanın kötüye kullanılması, ilgili kapakların, şifrelerin ve hediye olarak verilen ürünlerin ticaretinin yapılması yasaktır.
  • Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.GLOBAL HABERLEŞME A.Ş. kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan herkes tamamı uygulama üzerinde belirtilmiş şartları kabul etmiş sayılır.